Сет обетки

500 ден

Продавница: Craft and Creations

1 на залиха

Мини обетки изработени од полимерна глина

Категорија:

Рачно изработени мини обетки од полимерна глина

Сет од 3 пара уникатни мини обетки, за секојневно надополнување на вашиот стајлинг


Следете нè и на социјалните мрежи!
Facebook: https://www.facebook.com/craftandcreations5
Instagram: https://www.instagram.com/craftandcreations.5

Бидете први што ќе дадете оценка за “Сет обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени