Сет од 2 дрвени подметачи со порака

200 ден

Продавница: Hello Cactus

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Сет од 2 дрвени подметачи за чаши со порака

-“Не дека си моја ама најдобра си” и

-“Кафе јако како мене”.

Цена на достава низ сите градови во Македонија 150 денари.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Сет од 2 дрвени подметачи за чаши со рачно напишана порака

-“Не дека си моја ама најдобра си” и

-“Кафе јако како мене”.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Сет од 2 дрвени подметачи со порака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени