СПРОТИВНОСТИ

390 ден

Има на залиха

Сложувалки СПРОТИВНОСТИ!

*Начин на испорака – Брза пошта- плаќање при достава

**Цена на испорака 130 ден 

Категорија:

Сложувалки СПРОТИВНОСТИ! Сетот содржи 5 различни сложувалки (20цм х 20цм) со илустрирани симпатични чудовишта, изработени од дебел картон со голема издржливост. Целта е детето преку редењето на деловите да го разбере и научи концептот на спротивни поими.

Бидете први што ќе дадете оценка за “СПРОТИВНОСТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени