Светкави ѕвезди

60 ден

Продавница: KP Crafts

50 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

⭐Светкава ѕвезди

🎨 Можност за изработка
со бои по ваш избор

🎄Подгответе се за
новогодишните празници🎅

🤲Рачно изработени новогодишни украси 

#украси #лампиони #божиќнидекорации #рачнаизработка
#новагодина #божиќ #christmasdecor #newyear #handmade #handmadegifts #2023

Време за испорака: 1-2 работни дена

⭐Светкава ѕвезди

🎨 Можност за изработка со бои по ваш избор

🎄Подгответе се за новогодишните празници🎅

🤲Рачно изработени новогодишни украси 

#украси #лампиони #божиќнидекорации #рачнаизработка #новагодина #божиќ #christmasdecor #newyear #handmade #handmadegifts #2023

Бидете први што ќе дадете оценка за “Светкави ѕвезди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени