Танчери

700 ден

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Слика на хартија.

Димензија: 20 x 25 см.

Цена: 700 ден.

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

Танго двојка. Изработка во филигран техника од хартија во портокалово црна комбинација. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Танчери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот не може да биде вратен, а може да биде заменет само доколку не е оштетен. 

Главно мени