Тегет-розе женска ташна

2.200 ден

1 на залиха

Рачно хеклана ташна

Време за испорака: 3-5 работни дена

Рачно плетена од памучна лента-конец. Димензии: висина 22цм, дијаметар на дното 22цм. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Тегет-розе женска ташна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени