Топчиња ламбички

1.990 ден

Продавница: Fairytale Bedding

Има на залиха

Должина:

3 метри или 20 топчиња

Светкаат во две опции:

🌟 Со трепкање 

🌟 Непрекинато светење

Работат на батерии 🔋 

Може да се изработат во други бои по ваш избор. Може да избетете до 4 различни бои. 

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “Топчиња ламбички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Сите производи се изработуваат само по нарачка и затоа не вршиме замена/ враќање на производот.

Главно мени