Топер (грејач за уши)

600 ден

Продавница: Орнаменти

Има на залиха

Рачно плетените грејачи за уши се совршени  за есенските и зимските денови.

Време за испорака: 3-5 работни дена

• Рачна изработка

• Материјал: волна и мохер

• Величина соодветна за тинејџери и возрасни

• Несепегла

• Одржување: рачно перење со ладна вода и детергент за волна

Цената на достава за нарачка е 130 денари. За нарачки над 3000 денари во Скопје, доставата е бесплатна. За сите други градови е 130 денари. Испораката на производи се врши преку Тотал Пост Логистик.

Забелешка: Ценети купувачи, не е исклучено минимално отстапување во тоналитетот на бојата на материјалот на реалниот производ со бојата на производот прикажан на  фотографијата. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Топер (грејач за уши)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Враќањето на производи е возможно само при оштетување на транспорт.

Цената на достава за нарачка е 130 денари. За нарачки над 3000 денари во Скопје, доставата е бесплатна. За сите други градови е 130 денари. Испораката на производи се врши преку Тотал Пост Логистик.

Главно мени