Црвено око брош

650 ден

Продавница: BilyGaia

1 на залиха

Најубавата музика доаѓа од гласот на птиците кои не фасцинираат со нивната убавина. Нежните пердувчиња кои се најголемата и најсилна заштита во текот на зимата ме инспирираа да создавам исклучително необични везени брошеви. Клоритноста на пердувите ми беа предизвик. Внимателно треба да се изработи за да изгледа реалистично. Израдувајте ги драгите личности со нешто необично а вредно.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Везен брош со памучен конец. Техника цртање со конец . Задниот дел е обложен со еко кожа и метална игла за закачување.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Црвено око брош”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава на територија низ цела РС Македонија 130 денари.

 За интернационална испорака цената зависи до која земја се испорачува и од правилникот и условите на поштенски услуги и цени на РС Македонија.

Производот може да се врати  и да се замени за друг производ  исклучиво ако е оштетен при достава во зависност од достапноста на материјалите кои ги имам во моментот.  Рок за враќање 3 дена на територија на Република Северна Македонија.

Замена се врши  на подарен  производ за друг производ  со иста цена или со доплата во рок од 5 дена на територија на Република Северна Македонија.


Главно мени