Цвет везен брош

550 ден

Продавница: BilyGaia

1 на залиха

Моќта на цвеќето се истакнува во секоја пригода. Нежноста  на еден цвет се забележува на прв поглед со очи полни со љубов. Инспирирана од цветовите  изработив везен брош во нежно розева боја кој верувам дека сигурно ќе остави впечаток како и да го носите во  склоп на вашиот аутфит.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Везен брош со памучен конец. Техниката на везење е цртање со конци.Задниот дел е обложен со еко кожа и метална игла за закачување.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Цвет везен брош”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава на територија низ цела РС Македонија 130 денари.

 За интернационална испорака цената зависи до која земја се испорачува и од правилникот и условите на поштенски услуги и цени на РС Македонија.

Производот може да се врати  и да се замени за друг производ  исклучиво ако е оштетен при достава во зависност од достапноста на материјалите кои ги имам во моментот.  Рок за враќање 3 дена на територија на Република Северна Македонија.

Замена се врши  на подарен  производ за друг производ  со иста цена или со доплата во рок од 5 дена на територија на Република Северна Македонија.


Главно мени