Цветна чаша

500 ден

Продавница: Craft and Creations

1 на залиха

Рачно изработена чаша со цветни мотиви

Време за испорака: 3-5 работни дена

Целосно рачно изработена порцеланска чаша од полимерна глина со цветни мотиви

200 мл.


Следете нè и на социјалните мрежи!
Facebook: https://www.facebook.com/craftandcreations5
Instagram: https://www.instagram.com/craftandcreations.5

Бидете први што ќе дадете оценка за “Цветна чаша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени