Виножито – дрвена играчка

2.290 ден

Продавница: Fairytale Bedding

Има на залиха

12 дрвени парчиња
Димензии: 30х15х5 cm

Рачна изработка.
Боите кои се користат се на водена база и потполно безбедни за деца.


Во цената не е вклучена достава

Време за испорака: 1-2 недели


Бидете први што ќе дадете оценка за “Виножито – дрвена играчка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Сите производи се изработуваат само по нарачка и затоа не вршиме замена/ враќање на производот.

Главно мени