Висечки обетки срце со елипса – светло розово (средина)

350 ден

1 на залиха

Обетки од полимерна глина.

Време за испорака: 1-3 работни дена
Категорија: Тагови: ,

Закопчувањето е на горниот дел на штраф, а долниот овален деле висечки. Достапни во овие четири бои – од секое по еден пар.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Висечки обетки срце со елипса – светло розово (средина)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени