“ЗНАМЕ” – Оригинален принт на Dri-FIT маица

650 ден

Dri-FIT маица со оригинален принт .

Состав – 100% полиестер.

Боја – Бела.

Избриши
Време за испорака: 1-2 работни дена

Dri-FIT маица со оригинален принт .

Состав – 100% полиестер.

Боја – Бела.

Дополнително инфо

Модел

Машка маица, Женска маица

Величина

M, L, XL

Бидете први што ќе дадете оценка за ““ЗНАМЕ” – Оригинален принт на Dri-FIT маица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава било каде во Македонија : 100 ден.

Може да се направи замена или враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Доколку треба да се направи замена на величина, или замена со друг производ во рамките на цената, трошоците за достава ги покрива купувачот. Доколку треба за се направи замена на оштетен предмет, трошоците за достава ги покрива Три Точки.

Главно мени