Кебенце гуска

2.000 ден2.200 ден (-9%)

Има на залиха

Кебенце за бебенце со гуска

Категорија:

Симпатичната гуска со жолта машна е вистинска дама за чија изработка е користен акрилен конец. Нејзините димензии се 70 цм * 70 цм. За одржување на ова кебенце ќе добиете упатство при нарачката, а воедно и убаво подароче. Со нарачка добивате бесплатна достава. На ваше барање кебенцето може да се изработи во други бои и димензии.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Кебенце гуска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени