Кутија Клавир

12.000 ден

Има на залиха

Орев, 25 x 15,2 x 17 cm,

Кутија е со две шуплини и една преграда

Категорија:


Бидете први што ќе дадете оценка за “Кутија Клавир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени