Плетено ланче виолетово-тиркиз и обетки (комплет)

1.150 ден

Нема на залиха

Рачно плетено ланче и обетки.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Плетено ланче од памучен конец со додатоци од дрвени монистри. Обетки во истите бои: тиркиз-виолетово-сиво. Достапен е само еден комплет – уникат. Да се биде внимателен кон нив како кон секое парче накит. Должината на ланчето е прилагодлива.


Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетено ланче виолетово-тиркиз и обетки (комплет)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при подигнување, истиот може да се врати или изврши замена за друг. 

Главно мени