ПРИВЛЕЧИ ВНИМАНИЕ

450 ден

Продавница: Marimi Craft

Има на залиха

Рачно изработени обетки од полимерна глина. 

Време за испорака: 3-5 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “ПРИВЛЕЧИ ВНИМАНИЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

По приемот доколку производот е оштетен , истиот може да се врати и замени за сличен (изработени парчиња се уникатни)  во рок од 5 дена .Трошоците ќе ги  сноси производител.

Главно мени