Скранчи – стегач за коса

140 ден

Продавница: KP Crafts

8 на залиха

Скранчи

Рачно изработени стегачи за коса

Достапни во сите бои по Ваш избор

Време за испорака: 1-3 работни дена

Скранчи

Рачно изработени стегачи за коса

Достапни во сите бои по Ваш избор

Достава на целата територија на Македонија

Бидете први што ќе дадете оценка за “Скранчи – стегач за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени