Таргетирана промоција

1.600 ден13.000 ден

Таргетирана промоција на Вашиот бренд и производи на социјани медиуми и е-маил еднократно во текот на месецот (1.600 денари)  или пак во облик на кампања (13.000 денари).

Избриши


Дополнително инфо

Вид

Еднократно, Кампања

Бидете први што ќе дадете оценка за “Таргетирана промоција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени