ИНСПИРАЦИЈА Акрил на платно 40×40

10.000 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

ИНСПИРАЦИЈА

Виорот од некаква твоја внатрешна инспирација која од кога си ја почувствувала не те остава на миг.

Од  која што понатаму нема назад..

После која веќе не си ист,се трансформираш,се менуваш…. се претвораш во тоа што никогаш не си ни можела да замислиш.

Инспирацијата која што ти дава нов поглед кон поинаква….ти…

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “ИНСПИРАЦИЈА Акрил на платно 40×40”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени