ЈАС СЕ МОЖАМ Акрил на платно 40×90

18.500 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

Я ВСЕ СМОГУ

И да можеше се сама, сама свој мотиватор,сама свој мотор,креатор и реализатор.

Жена ураган,движечка сила кога сите стојат,таа е брза и никогаш запирлива.

Кога сите се предаваат,таа не спушта раце и никогаш не отстапува.

Таа е толку јака и тврдоглава секогаш борбено иде напред, да руши нови бариери.

Но, очите и насмевката ги откриваат најнежните нејзини мотиви. Таа милост и женственост на кревка и нежна жена која што се крие внатре во неа.

Жена за се…во која има љубов,посветеност,внимание и толеранција за сите.

Таа е права девојка, верна жена,вистински пријател…јас сум нејзината реплика, а таа е мојата

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,

Бидете први што ќе дадете оценка за “ЈАС СЕ МОЖАМ Акрил на платно 40×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени