Лустери рачно направени од фурнир од даб

5.900 ден

Продавница: Jamcraft

Има на залиха

Дрвен лустер од даб коj создава уникатни сенки на ѕидовите.

Лустерот е погоден за секаков ентериер, затоа
што
секаде има место за парче природа. Ќе го направат вашиот дом пријатен и ќе му дадат угодна светлина навечер.

Лустерот е во природната боја на дрвото со
што може да се види природната текстура на дрвото која проектира
префинета мека светлина.

Дрвото обезбедува релаксирачки амбиент во кујната. Лустерите се погодни
и за класични и за модерни стилови на простории, така што може да се вградат во
кујни, дневни соби, ходници како и ресторани и кафетерии.

-Димензии ширина 50 cm  x висина 30 cm

-Вклучено: Лустер, розетна, кабел и сијалица.


Време за испорака: 3-5 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “Лустери рачно направени од фурнир од даб”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Може да се направи враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Tрошоците за достава ги покрива купувачот. 

Главно мени