Минимализам вазна

449 ден599 ден (-25%)

Продавница: Handmade Design MK

Има на залиха

Минимализам вазна.

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Вазна со епрувета.

Епруветата е вклучена во цената.Без неа може да се користи како свеќник.

Овалната тацна е исто така достапна за продажба.

Достапна е во боја по желба.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Минимализам вазна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени