Свеќник/држач ” Еос” – Candle Holder “Eos”

800 ден

Продавница: Gōra - Wood&Crafts

Има на залиха

“ЕоС” …
е направена од: Костен дрво.
бил: рамка од прозорец
сега е: свеќник-деко држач

“EoS” …
is made from: Chestnut tree
was: part of wooden window frame
now is: candle holder

Време за испорака: 1-3 работни дена
Категорија: Тагови: , ,

Осветлете ги вашите нови мигови!
“ЕоС” е свеќник наменет за тенки свечени свеќи, но и деко држач за согорување на миризливи (медитативни) стапчиња.
* во цената не вклучена цената за испорака.

Enlighten your new moments!
“EoС” is a candlestick intended for thin festive candles, but also a deco holder for burning scented (meditative) sticks.
* shipment pricing is not included.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Свеќник/држач ” Еос” – Candle Holder “Eos””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Важна напомена:
   Сите производи се уникатни по содржина, структура и се продаваат по приципот на видено - купено. Истите не поседуваат величини и се димензии како прикажани на пртфолиото. Не вршиме замена и враќање на производи поради погореспоменатите причини.

Главно мени