НЕ ИЗДАВААТ… Акрил на платно 60×80

10.000 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

НЕ ИЗДАВААТ….

Ставајќи ги секојдневно маските на нашите лица.

Прaвејќи се тоа што не сме…

Криејќи се од реалноста…

Забораваме дека не издаваат ОЧИТЕ

Категории: ,

Бидете први што ќе дадете оценка за “НЕ ИЗДАВААТ… Акрил на платно 60×80”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени