Обетки “Blue Moon”

300 ден

Продавница: Hayal handmade

1 на залиха

Рачно изработени обетки од полимерна глина.

Достава низ цела Македонија 120-150 ден.

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Рачно изработени обетки од полимерна глина.

Следете не на инстаграм: https://www.instagram.com/hayal_handmade_/?igshid=YmMyMTA2M2Y=&fbclid=IwAR2epoQ-nlo21NPCu3xqkBeBb-Cwm1QaK6iO436GySbvIELrLfdYO6CWsQM

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки “Blue Moon””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Бидејќи се работи за специфична изработка и некои парчиња се уникатни и ги имаме само по 1 парче на залиха, замена на производите НЕ вршиме !

Главно мени