Обетки “Creamy”

300 ден

Продавница: Hayal handmade

1 на залиха

Рачна изработка од полимерна глина.

Достава до сите градови низ Македонија 120-150 ден.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Следете не на инстаграм: https://www.instagram.com/hayal_handmade_ 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки “Creamy””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Бидејќи се работи за специфична изработка и некои парчиња се уникатни и ги имаме само по 1 парче на залиха, замена на производите НЕ вршиме !

Главно мени