ОГАН Акрил на платно 50×50

13.000 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

ОГАН

Жената е чист оган. Таа не се остава без надзор.

Или ќе изгасне да не можеш да ја вратиш или се ќе запали во бестрага,да не можеш ништо да спасиш.

Таа е полна со страст,енергија и пламени на емоции кои никогаш до сега не си ги осетил. Кои што те допираат со нејзиниот поглед кој што продира толку длабоко во тебе што пред да се свестиш веќе таа те има.

Затоа ако се плашиш од нејзиниот оган подобро не си играј, ќе изгориш.

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “ОГАН Акрил на платно 50×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени