Оригинален принт на 100% памучна маица од колекцијата “Градот убав”

600 ден

Оригинален принт на 100% памучна маица од колекцијата Градот убав.

Достапни машки и женски модели, во црна и бела боја.

Достапни величини : M, L, XL, XXL

Избриши
Време за испорака: 3-5 работни дена

Дополнително инфо

Боја

црна, бела

Модел

машка маица, женска маица

Големина

M, L, XL, XXL

Бидете први што ќе дадете оценка за “Оригинален принт на 100% памучна маица од колекцијата “Градот убав””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Може да се направи замена или враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Доколку треба да се направи замена на величина, или замена со друг производ во рамките на цената, трошоците за достава ги покрива купувачот. Доколку треба за се направи замена на оштетен предмет, трошоците за достава ги покрива Три Точки.

Главно мени