Мотив “Ангел”

1.200 ден

Има на залиха

Мотивот “Ангел” е потсетник за љубезност, сочувство, подадена рака во вистинскиот момент…

Време за испорака: 1-3 работни дена
  1. Изработено од златен срмен конец

    Димензии: 28х20 цм Цена: 1200

Бидете први што ќе дадете оценка за “Мотив “Ангел””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Производот може да се врати доколку е оштетен при транспорт.

Замена може да се изврши само за прпизвод кој е оштетен при транспорт во рок од неколку дена до една работна недела, во зависност од производот. 

Главно мени