Рачно плетена марама во јарки бои

1.200 ден

1 на залиха

Плетена марама од памучен конец

Време за испорака: 1-3 работни дена
Категорија:

Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно плетена марама во јарки бои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени