Макраме ѓердан и обетки

1.650 ден

Продавница: DIOSA Macrame

1 на залиха

Раскошно зелен макраме ѓердан кој прави да се чувствуваш Like million dolar girl 
Во него се вткаени полудраги камчиња со прекрасно зелено и кафеаво шаренило
Восочен конец

Време за испорака: 1-3 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “Макраме ѓердан и обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Испорака за цела Македонија 130 ден.

Доколку производот е оштетен при испораката, истиот може да се замени.

За враќање на производот без замена, трошоците за транспорт ги подмирува купувачот.

Враќањето/замената можат да бидат најавени и извршени во рок од 10 дена по прием на производот.

Главно мени