ТИШИНА Акрил на платно 60×80

18.500 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

ТИШИНА

Тука сум…дишам…постојам, а незабележива сум

Тивка, мирна и повлечена, навидум.

За сите други очи, нo не и за самата себе.

Се кријам во својот оклоп за да се спознаам себе си, за да се откријам.

Вријам во себе,горам од внатре за да изгорам….

Стоиш ти,присутен си, ме погледнуваш, а меѓу нас…..

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “ТИШИНА Акрил на платно 60×80”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени