ТОА СИ ТИ Акрил на платно 40×40

5.000 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

ТОА СИ ТИ….

“Со светнати очи од радост во тебе…

Секогаш весела и насмеана…

Со полни гради живот во тебе…

Секогаш динамична, страстна, креативна и возбудена, мафташ со рацете и воодушевено нешто раскажуваш….

Тоа си ти кога не сакаш да ја покажеш нервозата, само испушташ тивки нечовечки крици…

Тоа си ти енергична и нежна…

Тоа си ти збир на карактеристики што те прават посебна…

Тоа си ти разуздена и непостојана како вода…

Тоа си ти арогантно своја, пркосна на сама себе…

Тоа си ти движечка сила на воочување, осмислување и создавање…

Тоа си ти креативност сама за себе…

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “ТОА СИ ТИ Акрил на платно 40×40”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени