Топер (грејач за уши)

Продавница: Орнаменти

Има на залиха

Рачно плетените грејачи за уши се совршени  за есенските и зимските денови.

Време за испорака: 3-5 работни дена

• Рачна изработка

• Материјал: волна и мохер

• Величина соодветна за тинејџери и возрасни

• Несепегла

• Одржување: рачно перење со ладна вода и детергент за волна

Цената на достава за нарачка е 130 денари. За нарачки над 3000 денари во Скопје, доставата е бесплатна. За сите други градови е 130 денари. Испораката на производи се врши преку Тотал Пост Логистик.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Топер (грејач за уши)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Враќањето на производи е возможно само при оштетување на транспорт.

Цената на достава за нарачка е 130 денари. За нарачки над 3000 денари во Скопје, доставата е бесплатна. За сите други градови е 130 денари. Испораката на производи се врши преку Тотал Пост Логистик.

Главно мени