Трчај

500 ден

Продавница: Marimi Craft

Има на залиха

Уникатни обетки рачно изработени од полимерна глина. Инспирирани од Скопскиот маратон и сите што храбро трчаат за да ја грабнат својата среќа. 

Време за испорака: 1-3 работни дена
Категорија:

Бидете први што ќе дадете оценка за “Трчај”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

По приемот доколку производот е оштетен , истиот може да се врати и замени за сличен (изработени парчиња се уникатни)  во рок од 5 дена .Трошоците ќе ги  сноси производител.

Главно мени