Бебешки патики

500 ден

Продавница: KP Crafts

2 на залиха

Бебешки патики 
Рачно изработени
Состав: 30% волна, 50% акрил
Време за испорака: 1-3 работни дена
Бебешки патики 
Рачно изработени
Состав: 30% волна, 50% акрил

Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Бебешки патики”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени