Chilas обетки

259 ден

Продавница: BilyGaia

1 на залиха

Се ближат топлите  летни денови и размислуваме каде да отпатуваме за да уживаме на прекрасното сонце покрај море. Но треба да  размислите и за модните додатоци кои треба да ги понесете. Ви ги препорачувам Chilas обетките кои ќе ви го разубават вашето селфи од плажа. Бидете забележани!

Време за испорака: 1-3 работни дена

Рачно плетени обетки од памучен 100% конец со традиционална колумбијска техника со метален дел за обетки.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Chilas обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава во РС Македонија е 130 денари.

За итернационална достава цената зависи од земјата на испораката согласно условите и цените на поштенски услови во РС Македонија

Производот може да се врати  и да се замени за друг производ  исклучиво ако е оштетен при достава во зависност од достапноста на материјалите кои ги имам во моментот.  Рок за враќање 3 дена на територија на Република Северна Македонија.

Замена се врши  на подарен  производ за друг производ  со иста цена или со доплата во рок од 5 дена на територија на Република Северна Македонија.


Главно мени