Classic XX Handbag

3.150 ден

Продавница: Handmade crystal XX bags

1 in stock

Рачно изработена тачничка!

Уникатно рачно изработена ташничка за вашите посебни прилики. Се затвора со магнетен затворач. Има синџирче како долга рачка.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Classic XX Handbag”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за испорака / враќање / замена на производ

Испорака на производите во рок од 5-7 дена.

Вршиме замена на производот до 30 дена од испораката.

Главно мени