Classic XX Handbag

3.590 ден

Продавница: Handmade crystal XX bags

1 in stock

Рачно изработена бисерна ташничка!

Уникатно рачно изработена ташничка за вашите посебни прилики. Се затвора со свилена трака. Има синџирче како долга рачка.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Classic XX Handbag”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за испорака / враќање / замена на производ

Испорака на производите во рок од 5-7 дена.

Вршиме замена на производот до 30 дена од испораката.

Главно мени