Elegant Feather XX Handbag

4.290 ден

Продавница: Handmade crystal XX bags

1 in stock

Рачно изработена бисерна тачничка со пердуви!

Уникатно рачно изработена ташничка за вашите посебни прилики. Има синџирче како долга рачка.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Elegant Feather XX Handbag”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за испорака / враќање / замена на производ

Испорака на производите во рок од 5-7 дена.

Вршиме замена на производот до 30 дена од испораката.

Главно мени