Есенски приказни

500 ден

Продавница: Marimi Craft

1 на залиха

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:
  • Рачно изработени обетки од полимерна глина. Идеални за ова и секоја наредна есен. 
Бидете први што ќе дадете оценка за “Есенски приказни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

По приемот доколку производот е оштетен , истиот може да се врати и замени за сличен (изработени парчиња се уникатни)  во рок од 5 дена .Трошоците ќе ги  сноси производител.

Главно мени