Капа со додаток од вистинско крзно

1.350 ден

Продавница: Орнаменти

Има на залиха

Уникатна рачно изработени капа од волна и мохер со додаток од вистинско крзно

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија: Tag:

• Рачна изработка

• Материјал: волна и мохер

• Додатокот (pom-pom)од вистинско крзно се вади при перење

• Величината е соодветна за тинејџери и возрасни(капата е растеглива) 

• Не се пегла

• Одржување: рачно перење со ладна вода и детергент за волна

Цената на достава за нарачка е 130 денари. За нарачки над 3000 денари во Скопје, доставата е бесплатна. За сите други градови е 130 денари. Испораката на производи се врши преку Тотал Пост Логистик.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Капа со додаток од вистинско крзно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Враќањето на производи е возможно само при оштетување при транспорт.

Цената на достава за нарачка е 130 денари. За нарачки над 3000 денари во Скопје, доставата е бесплатна. За сите други градови е 130 денари. Испораката на производи се врши преку Тотал Пост Логистик.

Главно мени