Бележник за книга – опинче

250 ден

Продавница: Орнаменти

Има на залиха

Бележник за книга со традиционални македонски мотиви

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

• Материјал: памук и природна кожа

• Димензии:1 x 31cm

Цената на достава за нарачка е 130 денари. За нарачки над 3000 денари во Скопје, доставата е бесплатна. За сите други градови е 130 денари. Испораката на производи се врши преку Тотал Пост Логистик.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Бележник за книга – опинче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Враќањето на производи е возможно само при оштетување на транспорт.

Цената на достава за нарачка е 130 денари. За нарачки над 3000 денари во Скопје, доставата е бесплатна. За сите други градови е 130 денари. Испораката на производи се врши преку Тотал Пост Логистик.

Главно мени