Детски калци-чорапи

350 ден

Продавница: KP Crafts

2 на залиха

Детски калци-чорапи
Рачно изработени
Состав: 50% волна, 50% акрил
Можност за изработка на различни големини и дезени
Време за испорака: 3-5 работни дена
Детски калци-чорапи
Рачно изработени
Состав: 50% волна, 50% акрил
Можност за изработка на различни големини и дезени

Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Детски калци-чорапи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени