Обетки „Капка“

280 ден

Продавница: WonderArt

3 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Уникатни обетки изработени со техника квилинг на хартија.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Величина 6,5 2 цм

Боја: Кафена, сина, зелена. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки „Капка“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ


Замена и враќаме вршиме само во случај кога производот е оштетен.

Доколку производот е накит и пристигне оштетен можна е замена на производот со призвод со истата парична вредност или враќање на 80% од сумата платена за производот. 

Во случај кога купувачот нарачува слика замена се врши само ако призводот пристигне со скршена рамка. Во тој случај купувачот добива нова рамка за производот. 

Доколу се изврши замена поради оштетување на било кој производ трошоците за достава ги покривиме ние. 
Главно мени