Оригинален принт на 100% памучна торба од колекцијата “Градот убав”

350 ден

4 на залиха

Оригинален принт на 100%  памучна торба од колекцијата Градот убав

Достапни бои –  беж боја.

Димензии – 35×40 cm,  должина на рачки – 30 cm

Време за испорака: 1-3 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “Оригинален принт на 100% памучна торба од колекцијата “Градот убав””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Може да се направи замена или враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Доколку треба да се направи замена на величина, или замена со друг производ во рамките на цената, трошоците за достава ги покрива купувачот. Доколку треба за се направи замена на оштетен предмет, трошоците за достава ги покрива Три Точки.

Главно мени