“UNDER THE SEA” Макраме ѕидна декорација

1.550 ден

Продавница: DIOSA Macrame

1 на залиха

Макраме венче, ѕидна декорација 

Време за испорака: 1-3 работни дена

Мотиви од морскиот свет
Големина 25 см
Материјал: памучен конец

Бидете први што ќе дадете оценка за ““UNDER THE SEA” Макраме ѕидна декорација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Испорака за цела Македонија 130 ден.

Доколку производот е оштетен при испораката, истиот може да се замени.

За враќање на производот без замена, трошоците за транспорт ги подмирува купувачот.

Враќањето/замената можат да бидат најавени и извршени во рок од 10 дена по прием на производот.

Главно мени