“DARK ANGEL” Макраме ѕидна декорација

1.150 ден

Продавница: DIOSA Macrame

1 на залиха

Макраме ѕидна декорација

Памучен конец

Широчина 33 см, должина 53 см

Време за испорака: 1-3 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за ““DARK ANGEL” Макраме ѕидна декорација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Испорака за цела Македонија 130 ден.

Доколку производот е оштетен при испораката, истиот може да се замени.

За враќање на производот без замена, трошоците за транспорт ги подмирува купувачот.

Враќањето/замената можат да бидат најавени и извршени во рок од 10 дена по прием на производот.

Главно мени